Реставрація паркету в Києві

Реставрація паркету “Під ключ”

від 260 грн м2

Роботи

  • циклювання барабанними машинами
  • закладення щілин
  • шар грунту
  • 2 шари лаку

Матеріали

  • Лак і грунт Nano Wood
  • Шпаклівка Ірком

Мінімальне замовлення від 14м2

Реставрація паркету має на увазі оновлення старого покриття і можливо підклейка деяких планок які випадають.

Ми без пилу відчистити паркет або дошку від старого лаку або мастики, Зашпаклюем всі щілини монолітним нанесення шпаклівки по всій підлозі, Покриємо паркет новим нешкідливим лаком без запаху. Ціна за все під ключ – від 260 грн м2.

Ми дотримуємося заздалегідь обумовлений ціни! Розрахунок тільки за фактом виконаної роботи. Застосовуємо найсучаснішу паркетну хімію. Маємо повний набір шліфувальної техніки з вбудованим пилозбірником.

Ми запропонуємо вам найкращий варіант ціна-якість конкретно для вашого статі!

Вивчіть наші ціни або дзвоніть нам за тел: 067 446 4422

Реставрация паркета в Киеве

Наша основна спеціалізація – це реставрація паркету Київ. Тобто циклювання, шліфування, шпаклівку і лакування нового статі, ми робимо з легкістю! Укладання фанери і нового паркету або паркетної дошки виконаємо на совість. Порадимо де купити зі знижкою паркетний лак, клей або інший матеріал.

Якщо у вас старий паркет, і ви хочете накрити його ламінатом або іншим покриттям, не поспішайте! Ми перетворимо стару підлогу в новий! Паркет, спочатку укладається для багаторічного використання, з можливістю його реставрації. І якщо ваш пол втратив товарний вигляд, то його можна легко реставрувати, тобто шліфувати (циклювати) до 6 разів. Паркетну дошку трохи менше, оскільки робоча поверхня в паркет-дошки в 2 рази тонше ніж в штучному паркеті.

Реставрація паркету пройде максимально чисто, без пилу, можливо, після обклеювання шпалер не пошкодивши їх при роботі з Парето. Всі важкодоступні місця, куди не підійде жоден інструмент, ми обробляємо вручну. Тому всі місця видимі очима, будуть їм еть однорідний вигляд і не відрізнятимуться за кольором. До кожного підлозі у нас особливий підхід, ми оцінимо на скільки сильно зношене покриття і на скільки делікатно потрібно його отциклевать, щоб не зрізати зайвий шар робочої поверхні паркету, тим самим, індивідуально підбираємо розмір зерна абразиву. Реставрація паркету Київ.

Для ідеальної шліфування, застосовується плоскошліфувальна машина, за бажанням замовника. На Українському ринку паркетної хімії, ми співпрацюємо з найкращими світовими виробниками паркетних лаків, це Арборітек Arboritec (Швеція), Бона «BONA» (Швеція-Німеччина), Синтеко «SYNTEKO» (Швеція), Лоба «LOBA» (Німеччина), TOVER ( Італія). Реставрація паркету Київ.

Або покриємо підлогу лаком, яким ви побажаєте. При реставрації паркету ми застосовуємо новітні технології, використовуючи різноманітні гелі, шпаклівки, суспензії, масло-віск, тонування та ін.

У нас тільки якісні послуги паркетника

Послугами нашої компанії є реставрація паркету київ і його ремонт. Грамотні фахівці допоможуть позбутися від всіляких пошкоджень, тріщин, подряпин, розхитування і пересихання дощок, усунуть скрип паркету і його нерівностей. Кожен окремий вид вимагає застосування спеціальних інструментів і технічних особливостей. Наприклад, дрібні тріщини можуть бути скориговані за допомогою ретушує олівця, правильний колір якого приховає їх наявність. Реставрація паркету Київ має великий ринок попиту і застосовується повсюдно. Щілини і великі відколи припускають інший процес.

Тут потрібно акуратно позбавитися від сміття, який скупчився всередині, після чого скористатися шпаклювальним матеріалом і замаскувати область в колірний тон паркетних дощок. Рухи, які виконуються при шпаклівці, знову ж таки, мають свої особливості, які не дозволять зруйнувати інші області. Таким чином, доцільніше виконувати такі роботи під керівництвом кваліфікованих майстрів, заздалегідь переконавшись в таких поняттях, як реставрація паркету київ ціна. Послуги паркетника дозволяють забезпечити відмінне виконання і гарантовану якість роботи. Ще більш складною проблемою є пересихання дощок. Вона виникає в тому випадку, коли вологість повітря в приміщенні недостатньо висока або ж при інтенсивній термічній сушці паркету. В цьому випадку, доведеться шукати нові дошки відповідного розміру і кольору, ідентичною деревини, яка буде підходити під решті підлоговий ансамбль. Реставрація паркету київ ціна варіюється в залежності від вимоги замовника, стосовно до свого покриття.

Наша компанія надає великий спектр послуг в цій області і реставрація паркет Київ є однією з його частин. Мабуть, найбільшою мірою заявки реставрація паркету ціна надходять при такому стандартному явище як знос паркету. Знос паркету це неминуче, тривіальне подія, коли паркетна дошка втрачає частину своїх фізичних властивостей, стає більш тьмяною, блідою і, в цілому, не такою привабливою як раніше. Використовуючи реставрацію паркету в Києві Ви завжди зможете повернути своєї статі красивий, первісний вигляд і зберегти його протягом довгого часу!