Шліфування паркету Київ

Шліфування паркету “Під ключ”

від 260 грн м2

Роботи

 • шліфування плоскими машинами
 • закладення щілин
 • шар грунту
 • 2 шари лаку

Матеріали

 • Лак і грунт Nano Wood
 • Шпаклівка Ірком

Мінімальне замовлення від 14м2

Шліфування паркету в Києві або дошки, ми робимо: від 65 грн за м2 в залежності від метражу. У нас величезний досвід і всіляке професійне обладнання з мішками. Наша ціна в комплексі з усіма матеріалами буде вигідна для вас, оскільки в ціні врахована знижка на паркетну хімію до -30%.

Обробка художнього або нового паркету з застосуванням трьох-дискових машин або двох-компонентного лаку можете подивитися в Наших Цінах або обговорити з нами по тел. 067 446 44 22.

Для ненових підлог ми рекомендуємо комплекси за ціною:

Шліфування підлоги, шпатлювання щілин, нанесення лаку в 3 шари, всі матеріали, винесення сміття, доставка.
від 260 грн м2 – під ключ! Застосовується екологічно чистий лак для житлового приміщення.

Паркет в наш час, як і раніше, дуже популярний серед споживачів. Нічого дивного, адже цей натуральний матеріал славиться своїм теплом і затишність. По такому покриттю приємно ходити, воно красиво виглядає, але тільки в тому випадку, якщо за паркетом правильно доглядати. Саме якісний догляд дозволить матеріалу служити своїм власникам не менше 50-ти років. Тому (циклювання) паркету шліфовка Київ – основні роботи по догляду, краще довірити справжнім професіоналам.

Шлифовка паркета в Киеве

Не варто поспішати з покупкою нового покриття для підлоги, якщо вам що-небудь не подобається. Зношеному, затертому і прийшов в непридатність паркету потрібно циклювання. Раніше припускали, що циклювання паркету – це акуратне зрізання самого верхнього тонкого шару деревини, з якої покриття виконано. Але сьогодні таким чином паркет не ремонтують, циклювання – це ретельне шліфування паркету. До речі, відшліфувати підлогу, не залишаючи ямок і нерівностей, досить непросто.

Шліфування паркету Київ виконується не вручну, для роботи використовуються спеціальні шліфувальні машини: барабанні, стрічкові, плоскошліфувальні та інші їх різновиди. Управляти пристроєм повинен професіонал, добре знайомий з процедурою реставрації. Тоді шліфування паркету буде вдалою, незалежно від того, який вид шліфувальної машини буде використаний. Шліфування паркету якого виконана добре, буде служити довгі роки своїм господарям, а якщо отциклевать паркет по-справжньому, знімаючи шар деревини, як за старих часів, нічого хорошого чекати не доведеться.

Шліфування паркету без пилу повинна проводитися в кілька етапів:

 1. Для початку потрібна груба шліфовка паркету, що дозволяє позбутися від старого лаку, основних нерівностей і потемнілих плям. Первинна обробка проводиться машинами барабанного типу або пласко.
 2. Тонка шліфовка підлоги виконується дисковими плоскошліфувальні машини. Така циклювання зачистить нерівності і недоліки.
 3. Далі потрібно відшліфувати підлогу в важкодоступних місцях – по краях і кутах.
 4. Шпатлювання щілин забезпечить відповідність кольору підлогового покриття в необроблених і оброблених місцях. Шпаклювання необхідно підсохнути, після чого знову проводиться тонка шліфування підлоги, це допоможе видалити зайві шари шпаклівки.
 5. Видаливши пил і сміття (незважаючи на те, що проводиться шліфування паркету без пилу, дрібні часточки все одно можуть залишатися), майстри лакують або тонують паркет. Лакування покриття проводиться не менше 2 разів з проміжним його тонким шліфуванням.

Шлифовка паркета в Киеве

Шліфування паркету київ або циклювання – це перелік будівельних робіт, які стосуються обробки поверхні матеріалу для надання йому презентабельного вигляду. Є одним з важливих етапів діяльності в монтажі паркету, а також в його реставрації.

Якщо в будинку є старий паркет, або хочеться послати новий, то слід звернутися в нашу компанію. Шліфування паркету в киеве здійснюється професійними майстрами і з застосуванням сучасних інструментів. Після проведених робіт підлогу засяє звичними фарбами і буде виглядати так, немов вчора зробили його укладання. Шліфування паркету ціна представлена ​​на доступному рівні і може бути виконана із застосуванням наступного обладнання:

 • паркетно-шліфувальна машина;
 • стругальна машина.

Що стосується шліфування паркету в першому випадку, то це стосується використання наждачного паперу, яка заправлена ​​в спеціальне обладнання. Застосовується для сучасних видів паркету, які не відрізняються особливою товщиною. Використання стругальної машини має на увазі застосування ножів. На жаль, але шліфування паркету в киеве сучасних видів даними обладнанням не відбувається. Причина виражена в високу ймовірність псування матеріалу. Використовується для реставрації старих видів паркету. Раніше покриття мало солідну товщину і оброблялося, як слід. Також струганий можуть чорнові підлоги і нерівні дошки, коли їх товщина більше одного сантиметра. Вельми зручно застосовувати дане обладнання, коли паркет покритий декількома шарами фарби і їх слід видалити.

Основна шліфування паркету здійснюється паркетно-шліфувальними машинами. Крім використання для циклювання паркету можна застосовувати для обробки різних дерев’яних підлог. Головне, щоб перепади більш не були 8 міліметрів. Ми використовуємо обладнання, яке працює від мережі 220 вольт. Відповідно ареал проведення робіт не має меж. Якщо раніше шліфування паркету ціна була високою і крім цього, після роботи залишалося величезна кількість сміття, то зараз цей недолік виправлено.

Паркетнооздоблювальні шліфувальні машини оснащені мішком для збору пилу і дрібного сміття. Після проведення робіт доведеться видалити невелику кількість відходів. Шліфування паркету Київ ціна буде невисока незважаючи на те, що застосовується устаткування останнього покоління. Це пласко барабанні машини. Завдяки їм вдається досягти високого результату.

За рахунок того, що працюють кваліфіковані фахівці і застосовується найкраще обладнання при шліфуванні паркету, вся діяльність здійснюється без шкоди для інших оздоблювальних елементів. Досить часто зустрічаються місця робіт, куди не добратися з використанням обладнання. У цьому випадку застосовується ручна праця. Шліфування паркету Київ ціна залишиться на колишньому рівні.

Крім того, що у нас шліфується паркет ціна недорого, представлений індивідуальний підхід до кожного замовлення. Буде приділено увагу, наскільки сильно зношене покриття, чи є руйнування, а також якого результату вдасться досягти. Адже, якщо не врахувати багато нюансів, то можна просто зрізати зайвий шар і тоді, яка б шліфування паркету Київ ціна не була представлена, покриття вдасться лише утилізувати.