Шліфування паркету Київ

Шліфування паркету “Під ключ”

від 440 грн м2

Роботи

 • шліфування плоскими машинами
 • закладення щілин
 • шар грунту
 • 2 шари лаку

Матеріали

 • Лак і грунт Remmers
 • Шпаклівка Ірком

Мінімальне замовлення від 14м2

Шліфування паркету Київ!

Шліфування паркету в Києві або дошки, ми робимо: від 65 грн за м2 в залежності від метражу. У нас величезний досвід і всіляке професійне обладнання з мішками. Наша ціна в комплексі з усіма матеріалами буде вигідна для вас, оскільки в ціні врахована знижка на паркетну хімію до -30%.

Обробка художнього або нового паркету з застосуванням трьох-дискових машин або двох-компонентного лаку можете подивитися в Наших Цінах або обговорити з нами по тел. 067 446 44 22 Денис

Для ненових підлог ми рекомендуємо комплекси за ціною:

Шліфування підлоги, шпатлювання щілин, нанесення лаку в 3 шари, всі матеріали, винесення сміття, доставка.
від 440 грн м2 – під ключ! Застосовується екологічно чистий лак для житлового приміщення.

Паркет в наш час, як і раніше, дуже популярний серед споживачів. Нічого дивного, адже цей натуральний матеріал славиться своїм теплом і затишність. По такому покриттю приємно ходити, воно красиво виглядає, але тільки в тому випадку, якщо за паркетом правильно доглядати. Саме якісний догляд дозволить матеріалу служити своїм власникам не менше 50-ти років. Тому (циклювання) паркету шліфовка Київ – основні роботи по догляду, краще довірити справжнім професіоналам.

Шлифовка паркета в Киеве

Не варто поспішати з покупкою нового покриття для підлоги, якщо вам що-небудь не подобається. Зношеному, затертому і прийшов в непридатність паркету потрібно циклювання. Раніше припускали, що циклювання паркету – це акуратне зрізання самого верхнього тонкого шару деревини, з якої покриття виконано. Але сьогодні таким чином паркет не ремонтують, циклювання – це ретельне шліфування паркету. До речі, відшліфувати підлогу, не залишаючи ямок і нерівностей, досить непросто.

Шліфування паркету Київ виконується не вручну, для роботи використовуються спеціальні шліфувальні машини: барабанні, стрічкові, плоскошліфувальні та інші їх різновиди. Управляти пристроєм повинен професіонал, добре знайомий з процедурою реставрації. Тоді шліфування паркету буде вдалою, незалежно від того, який вид шліфувальної машини буде використаний. Шліфування паркету якого виконана добре, буде служити довгі роки своїм господарям, а якщо отциклевать паркет по-справжньому, знімаючи шар деревини, як за старих часів, нічого хорошого чекати не доведеться.

Шліфування паркету без пилу повинна проводитися в кілька етапів:

 1. Для початку потрібна груба шліфовка паркету, що дозволяє позбутися від старого лаку, основних нерівностей і потемнілих плям. Первинна обробка проводиться машинами барабанного типу або пласко.
 2. Тонка шліфовка підлоги виконується дисковими плоскошліфувальні машини. Така циклювання зачистить нерівності і недоліки.
 3. Далі потрібно відшліфувати підлогу в важкодоступних місцях – по краях і кутах.
 4. Шпатлювання щілин забезпечить відповідність кольору підлогового покриття в необроблених і оброблених місцях. Шпаклювання необхідно підсохнути, після чого знову проводиться тонка шліфування підлоги, це допоможе видалити зайві шари шпаклівки.
 5. Видаливши пил і сміття (незважаючи на те, що проводиться шліфування паркету без пилу, дрібні часточки все одно можуть залишатися), майстри лакують або тонують паркет. Лакування покриття проводиться не менше 2 разів з проміжним його тонким шліфуванням.

Шлифовка паркета в Киеве

Шліфування паркету київ або циклювання?

Це перелік будівельних робіт, які стосуються обробки поверхні матеріалу для надання йому презентабельного вигляду. Є одним з важливих етапів діяльності в монтажі паркету, а також в його реставрації.

Якщо в будинку є старий паркет, або хочеться послати новий, то слід звернутися в нашу компанію. Шліфування паркету в киеве здійснюється професійними майстрами і з застосуванням сучасних інструментів. Після проведених робіт підлогу засяє звичними фарбами і буде виглядати так, немов вчора зробили його укладання. Шліфування паркету ціна представлена ​​на доступному рівні і може бути виконана із застосуванням наступного обладнання:

 • паркетно-шліфувальна машина;
 • стругальна машина.

Що стосується шліфування паркету в першому випадку, то це стосується використання наждачного паперу, яка заправлена ​​в спеціальне обладнання. Застосовується для сучасних видів паркету, які не відрізняються особливою товщиною. Використання стругальної машини має на увазі застосування ножів. На жаль, але шліфування паркету в сучасних видів даними обладнанням не відбувається. Причина виражена в високу ймовірність псування матеріалу. Використовується для реставрації старих видів паркету. Раніше покриття мало солідну товщину і оброблялося, як слід. Також струганий можуть чорнові підлоги і нерівні дошки, коли їх товщина більше одного сантиметра. Вельми зручно застосовувати дане обладнання, коли паркет покритий декількома шарами фарби і їх слід видалити.

Основна шліфування паркету здійснюється паркетно-шліфувальними машинами. Крім використання для циклювання паркету можна застосовувати для обробки різних дерев’яних підлог. Головне, щоб перепади більш не були 8 міліметрів. Ми використовуємо обладнання, яке працює від мережі 220 вольт. Відповідно ареал проведення робіт не має меж. Якщо раніше шліфування паркету ціна була високою і крім цього, після роботи залишалося величезна кількість сміття, то зараз цей недолік виправлено.

Паркетнооздоблювальні шліфувальні машини оснащені мішком для збору пилу і дрібного сміття. Після проведення робіт доведеться видалити невелику кількість відходів. Шліфування паркету в Києві ціна буде невисока незважаючи на те, що застосовується устаткування останнього покоління. Це пласко барабанні машини. Завдяки їм вдається досягти високого результату.

За рахунок того, що працюють кваліфіковані фахівці і застосовується найкраще обладнання при шліфуванні паркету, вся діяльність здійснюється без шкоди для інших оздоблювальних елементів. Досить часто зустрічаються місця робіт, куди не добратися з використанням обладнання. У цьому випадку застосовується ручна праця. Шліфування паркету Київ ціна залишиться на колишньому рівні.

Крім того, що у нас шліфується паркет ціна недорого, представлений індивідуальний підхід до кожного замовлення. Буде приділено увагу, наскільки сильно зношене покриття, чи є руйнування, а також якого результату вдасться досягти. Адже, якщо не врахувати багато нюансів, то можна просто зрізати зайвий шар і тоді, яка б шліфування паркету не була представлена, покриття вдасться лише утилізувати.