Тонування паркету Київ

Тонування паркету “Під ключ”

від 850 грн м2

Роботи:

  • підготовка під тонування
  • закладення щілин
  • 2 шари тону
  • 2 шари лаку

Матеріали:

  • Тон і лак Nano Wood
  • Шпаклівка Ірком

Мінімальне замовлення від 14 м2

Тонування паркету в Києві – Матеріали фірми Arboritec виробляються в Швеції. Лаки Compo Avenue і Classic + мають найвищу міцність, посилені керамічними нано-частинками, не мають аналогів по зносостійкості. Тонування Arboritec Floor Stain виглядають натурально, вбираються без напливів, благородно виглядають. Досвід показує, що це найкращий варіант коригування кольору підлоги з наявних на сьогоднішній день.

Увага! оскільки з паркетної хімією Арборітек перебої в постачанні в Україну, ми запропонуємо подібні за якістю матеріали!

Тонування паркету – це прекрасна можливість змінити колір і стиль не тільки підлог, але і повністю відкоригувати дизайн інтер’єру в будинку. Варто відзначити, що тонування паркету не є надто дорогою процедурою, в той час як її виконання дає можливість підкреслити індивідуальність власника приміщення.

Здійснюючи тонування паркету застосовують спеціальні масла (покриття підлоги олією), кольорові лаки і морилки. Масло служить для додання паркету приємного відтінку і більш витонченого виду, покриття підлоги олією. Крім того, покриття підлоги олією захищає дерево від негативних факторів і продовжує термін експлуатації підлогового покриття в цілому.

Тонировка паркета

До переваг масел відноситься їх безпеку і екологічна чистота, але є і недолік – масло може глибоко проникати в волокна деревини і його важко видалити з її поверхні. Якщо тонування паркету проводиться саме маслом, то розкривати його лаком коли-небудь в майбутньому буде неможливо.

Тонувати паркет кольоровим лаком вигідно тим, що через деякий час паркет можна перелакіровать, щоб змінити його відтінок. Інтенсивність відтінку паркету легко регулюється кількістю наносяться на нього шарів лаку. Чим їх більше, тим інтенсивніше відтінок. Лакове покриття збільшує термін служби паркету. Очевидна перевага лаку – можливість поновлення і відновлення стерши лакового покриття.

Використання морилки для тонування статі дозволяє зберігати деревну текстуру, надаючи паркету більш насичений колір. Морилка легко проникає впору деревини, підкреслюючи природність її малюнка. Однак недосконалість тонування паркету морилкою полягає в тому, що волокна деревини поглинають морилку дуже нерівномірно. Пористіша деревина може змінити колір сильніше. Щільні волокна деревини, навпаки, беруть меншу кількість фарбувального складу і, таким чином, вони будуть більш світлими після закінчення процесу тонування паркету.

Роблячи тонування паркету вибір який засіб використовувати для тонування паркету – покриття підлоги олією, кольоровим лаком, морилкою, вибирати тільки господареві підлогового покриття. Переваги і недоліки засобів, можливих для використання ми розглянули.

Тонування паркету Київ, тонування паркету область, покриття підлоги олією. Тонування паркету тонування підлог