Лак пакретний Arboritec

Лаки Arboritec

Лаки компанії Arboritec, не мають рівних по міцності і екологічності.

Ми використовує найновішу, керамически посилену продукцію Арборітек, такі лаки як Класик +, Компо-Авеню, Еко-лоджік і ін.

Ми не використовуємо польський неліквід такий як – Арборітек Стандарт.
Наша компанія, одна з не багатьох в Україні, пройшла технічну підготовку в використанні Nano-лаків і рекомендується як професійна компанія володіє всіма навичками.

Arboritec використовує передові Nano технології!

Шведська компанія Arboritec спеціалізується на створенні нових хімічних розробок в області лакових покриттів з використанням nano-технологій. Компанія постійно проводить випробування своєї продукції в лабораторних і реальних (життєвих) умовах. Переваги продукції Arboritec: неперевершена міцність лакових покриттів, висока стійкість до хімічних і механічних навантажень, захист від мікроорганізмів (бактерій) і екологічність.
Слово «nano-» на грецькій мові означає «незначного розміру», «карлик». У науці слово «nano-», означає 10 в -9 ступені (10 -9) або одну мільярдну чого-небудь.

Nano-технологія – технологія, за допомогою якої людина може управляти окремими молекулами або системами молекул при створенні nano-структур з певними фізичними, хімічними і біологічними властивостями, які нам потрібні. Принцип nano-технології простий – знайти надмалу частку (молекулу) з необхідними властивостями і поставити її на потрібне місце. Таким чином, можна будувати nano-структури тільки з необхідних часток (молекул) з потрібними і корисними властивостями, а непотрібні частинки (молекули) – просто прибирати. В результаті цього виходить виріб з необхідними властивостями. За допомогою nano-технології лакового покриття надаються практично будь-які властивості:

Висока зносостійкість

За допомогою nano-частинок поліпшується стійкість лакового покриття із захистом від подряпин. Молекули звичайних лаків складаються з тендітних і довгих ланцюжків молекул, що призводить до появи подряпин на лакової поверхні. А nano-частинки збудовані компактні з’єднання частинок (молекул) полімерів, які утворюють при висиханні щільну сітчасту структуру лакового покриття на поверхні деревини. Завдяки цьому в 3 рази підвищується зносостійкість лаку, яка забезпечує більш інтенсивне використання дерев’яних підлог і довговічний блиск лакового покриття.

Сверхадгезія

Nano-частинки через свого маленького розміру краще проникають в пори деревини, заповнюючи їх, в результаті чого виходить сверхадгезія між деревиною і лаковим покриттям.

Стійкість до ультрафіолету

Ультрафіолет – це сонячні промені, які при тривалій дії, призводять до вицвітання і потускнению деревини. Nano-технологія дозволяє конструювати структуру частинок (молекул) в лаку таким чином, що лакове покриття захищає деревину від ультрафіолетових променів шляхом заломлення і відбиття сонячних променів. Таким чином запобігає шкідливому впливу сонячних променів.

Самоочищення ( «ефект лотоса»)

Самоочищення – так званий “ефект лотоса”, досягається за рахунок високої щільності частинок (молекул) в Nanо-структурі, що дозволяє отримувати особливу лакову плівку на деревині з водо- і брудовідштовхуючим властивостями. Дерев’яна поверхня, покрита лаками на основі nano-технологій завжди чистіше і набагато легше забирається, ніж вкрита звичайними лаками.
антибактеріальні

Лаки, створені на основі nano-Технолига, мають чудові антибактеріальні властивості. Це дозволяє лакового покриття на багато років захистити деревину від бактерій і гниття і багато інших.

Основа 100% поліуретан
В’язкість (FC 4, +20°C) 22-23 сек.
Частка сухих речовин 32%
Щільність 1,1 кг/л
Витрата 8-10 кв. м/л в один слой
Час висихання: на чистому дереві – 30-60 хв. повної зносостійкості досягає, приблизно, через 5 днів.
pH 8
Ступінь блиску (60°C Gardner) 80 (gloss); 40 (satin); 15 (matt)
Тертя (DIN 18032, part 2) 1,4 мг/100 вращ.
Зносостійкість (Taber abrasion, SIS 923509) 2,5 – 3,0 мг/100 вращ.
Твердість (Konig sec): после 24 часов 130
Повність 150
Розріджувач розбавляти не рекомендується
Токсичність не токсичний
Займистість Не горить (не горючий)
Термін зберігання мінімум 12 міс. в закритій упаковці.
Зберігати при температурі не нижче + 5°С.
Упаковка 4,5л + 0,45л (затверджувач)
Виробник Арборітек AБ, Йорланда, Швеція

Технологія виробництва продуктів Arboritec схвалена і підтримується Європейською Комісією через Програму Збереження навколишнього середовища (LIFE00 ENV / S / 000851)

Як відомо паркет вимагає ретельного і регулярного догляду, постійна вологе прибирання для паркету руйнівна, тому він має потребу в гарній захисту. Спочатку паркет захищали за допомогою бджолиного воску, ретельно натираючи воском паркет до сяючого стану. На зміну воску прийшли різноманітні мастики, спочатку скипидарні, потім вже водні. Але подібний варіант захисту паркету все-таки залишався витратним за часом і праці. Ситуація змінилася з початком випуску паркетних лаків.

Для захисту паркету від зносу, негативного впливу вологи і побутової хімії, а також для додання матовості або глянцю, використовується паркетний лак. Паркетні лаки призначені саме для цього.

Паркетні лаки розрізняють між собою за різними ознаками:

  • хімічним складом;
  • технологічними властивостями, наприклад, за способом нанесення, в’язкості, текучості;
  • опірності експлуатаційним навантаженням і терміну служби (стійкості до механічних навантажень, зовнішнім середах, світла);
  • декоративним властивостям, наприклад, по здатності забарвлювати деревину (ступеня очищення від каламутних домішок, прозорості);
  • ступеня блиску (матовий, напівматовий, напівглянсовий, глянсовий);
  • екологічності, тобто ступеня нешкідливості для навколишнього середовища і можливості утилізації.

Шведська компанія Arboritec пропонуємо професійні паркетні лаки на водній основі. Це поліуретанові або поліуретан-акрилові лаки для паркету, які займають провідні місця на ринках Скандинавії, Європи та Америки. Маючи відмінну криючу здатність, вони надають паркетним полам міцність, довговічність і покращують зовнішній вигляд покриття. Ретельно відшліфована поверхня паркету, на яку нанесений наш лак, набуває неповторну чарівність. Крім того, нанесення лаку значно полегшує гігієнічний догляд за паркетом і підвищує його зносостійкість. Вибір паркетного лаку повинен залежати не тільки від дизайну і стилю приміщення. Потрібно правильно підібрати паркетний лак, що підходить для виду деревини, з якого виконано підлогове покриття. Кожен з лаків, які випускає компанія Arboritec, має свої особливості, переваги та рекомендації у використанні.

Вибір паркетного лаку проводиться, як правило, виконавцем робіт (паркетником) з урахуванням побажань замовника. Поряд з побажаннями замовника, необхідно враховувати найважливіші технічні характеристики лаку, які наводяться в описі продукту. Визначальним фактором при виборі лаку є призначення приміщення і очікуване навантаження.

Паркетні лаки Arboritec на водній основі, які ви знайдете на сайті, міцні, екологічні, без запаху, швидко сохнуть, зберігають натуральний колір і текстуру деревини.

Ми сподіваємося, що Ви зробите правильний вибір і паркетні лаки Arboritec, доставлять вам справжнє задоволення і насолоду.