Ремонт паркету Київ

Ремонт паркету “Під ключ”

від 440 грн м2

Роботи

  • циклювання плоскими машинами
  • закладення щілин
  • шар грунту
  • 2 шари лаку

Матеріали

  • Лак і грунт Remmers
  • Шпаклівка Ірком

Мінімальне замовлення від 14м2

Ремонт паркету в Києві це – Найякісніший спосіб зміцнити паркет:

  • Зробити демонтаж паркету, вибивши гребінь спеціальної тонкої стамескою.
  • Очистити підставу і паркет від пилу і старого пересохлого клею.
  • Пошкоджені планки можна замінити на нові.
  • Укласти планки паркету на спеціальний ремонтний клей.

Якщо у вас є рухливі місця в паркеті, значить вам потрібен ремонт паркету.

Скрип в паркеті означає що клей, або смола яку застосовували в радянські часи, втратили свої властивості, що клеять і планки при рухливості створюють скрип. Не обов’язково знімати весь паркет, відремонтувати паркет можна тільки в тих місцях, які приносять незручності.

Такий спосіб, як свердління отворів і закачування клею під паркет, не є якісним, і ефект від такої роботи буде недовгим.

Посудіть самі: багаторічна пил яка накопичується під паркетом, плюс залишки пересохлого клею. Все це не дає клею якісно стикатися з поверхнею. Клей просто обволікається в таку багнюку. А в інструкції будь-якого клею не дарма написано – “поверхня повинна бути чистою і знежиреною”!

Ще один мінус свердління отворів – це неестетичний вигляд насвердлені і зашпакльованих гуртків.

Однак, є ситуації в яких засверливают паркет – єдиний допустимий варіант. Для цього ми за місцем визначаємо можливість використання такого методу.

Клей для ремонту паркету відрізняється швидким висиханням, також він застосовується для паркету, який клеїлась на смолу. При зіткненні зі смолою клей відмінно в’яжеться і твердне.

Ремонт паркета в Киеве

Іноді варто вирішити, чи потрібно проводити ремонт паркету, якщо рухливість незначна.

Вирішіть для себе: чи приносить вам дискомфорт настільки рухливий паркет? Або досить оновити його зовнішній вигляд, адже більшість паркету в Києві, насправді, лежить не приклеєним. Звертають увагу на це при ретельному огляді або при простукуванні, зазвичай, в період ремонту квартири. В такому стані паркет може пролежати ще десятки років.

Також потрібно знати, що коли паркет “грає”, шпаклівка не здатна утримувати плашки між собою і може давати тріщини або висипатися. Такий ефект можна помітити безпосередньо під час шліфування паркету. Не обов’язково тріщинки з’являться у всіх рухомих місцях, среднестатістічесткі, якщо паркету близько 30 років, такий ефект може з’явиться на 10-20% площі.

Якщо у вас паркет-дошка радянських часів, укладена на лаги, така конструкція з часом деформується і за такий ремонт ми не беремося. В даному випадку раціонально буде переробити повністю підлогу, або ми можемо запропонувати привести в порядок зовнішній вигляд. Ми делікатно відшліфуємо паркетну дошку і заново покриємо лаком або маслом. Можна поміняти колір шляхом тонування.

Те дивне відчуття, яке Ви отримуєте в своєму затишному і комфортному будинку, коли ходите по справжньому дереву неможливо передати відомими словами. Паркет протягом тривалого часу залишається одним з найбільш якісних і стабільних матеріалів на ринку матеріалів підлогового покриття. Бажання облагородити своє житло є природним і використання тут якісних природних матеріалів – відмінне рішення. Однак, паркетна дошка вимагає від себе догляду. Це своєрідна ціна за її благородний і представницький вигляд, за ті, приємні відчуття, які здатна надати саме ця фактура. Дотримуючись усіх правил для збереження своєї статі в первісному вигляді Вам вдасться максимально збільшити термін його експлуатації. Але, так чи інакше, з часом, послуги паркетника, який зробить ремонт паркету київ будуть необхідні, оскільки паркет схильний до механічних впливів і тут вже нічого не поробиш.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії проводять ремонт паркету в Києві, базуючись на багатому досвіді роботи і якісному підході. Незначні пошкодження паркету такі як подряпини, Ви цілком зможете усунути самі. Для цього буде потрібно спеціальний олівець, який замаскує існуючий просвіт і усуне видимість. Але, варто зазначити, що ті види робіт, які, дійсно, складні вимагають втручання досвідчених майстрів. Ремонт паркету ціна визначається робочим на підставі вимог замовника і ступеня проблеми. Повна заміна паркетної дошки, зрозуміло, буде мати більшу ціну, ніж покриття її лаком. Лак, в свою чергу, можна застосувати для такого виду ремонту, при якому відбувається знос паркету. Він починає втрачати свій первісний привабливий вигляд, стає більш бляклим і непримітним. Саме тут лакування і циклювання забезпечать йому відтворення поновлення і звичного блиску. Шпаклівка застосовується для різних відколів і великих тріщин, а руху, які виконуються при шпаклівці, знову ж таки, мають свої особливості, які не дозволять зруйнувати інші області.

Ремонт паркету в Києві користується великою популярністю, і тому, наша команда здійснює роботу на його території якомога оперативніше, якісно виконуючи всі замовлення своїх клієнтів. Більшість заявок і пошукових запитів відповідають за запитом ремонт паркету Київ ціна спрямовані потреба в знаходженні якісних послуг. Тих, хто зможе не тільки чудово впоратися зі своєю роботою, але і дати окремі рекомендації та поради, які допоможуть звести до мінімуму вплив негативних факторів при експлуатації. Ремонт паркету в Києві, попит на нього формується в основному у людей з високим рівнем достатку. Однак, у нас ремонт паркету ціна навряд чи є чільним фактором. Наша компанія відштовхується від потреб замовника і готова надати різну цінову політику ремонт паркету київ ціна. Таким чином, кожен, хто стикається з проблемами скрипу, втрати візуальної органічності, деформації структури дощок може бути впевнений в компетентності наших фахівців і своєму правильному виборі.