Лак пакретний Loba

loba-logo

Німецьке підприємство Loba виробляє хімічні засоби для обробки і догляду за паркетом з 1922 року. Після численних випробувань і досліджень, команда фірми Лоба змогла виготовити шедевр в світі паркетної хімії – лак для паркету Lobadur.

Однокомпанентние лаки Лобадур Лайф (Lobadur WS Life), створені на водній основі, відрізняються високим екологічним стандартом і володіють привабливою вартістю. Паркетний лак Лобадур практично не мають неприємного запаху, тому їх можна сміливо рекомендувати для застосування в приміщеннях з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами (кухнях, харчоблоках, ігрових дитячих кімнатах) і в кімнатах з невеликою прохідністю. Лаки Лоба не тільки вигідно відтіняють деревну фактуру, а й надають природний вигляд паркетній декору.

Двокомпонентні лаки Лобадур зі спеціальним затверджувачем, а також однокомпонентні лаки Лобадур Ізі фініш (Lobadur WS EasyFinish) відмінно підійдуть для приміщень з великою прохідністю. Паркетне покриття буде повністю захищене від механічних пошкоджень, також такі лаки забезпечують противоскользящий ефект. Паркетні лаки Лоба можна використовувати в приміщеннях, де підтримується низька температура, завдяки їх морозостійкості.