Укладання паркету Київ

Укладання паркету Київ!

Дерев’яна підлога асоціюється з дорогим преміальним покриттям підлоги. Він приємний на дотик і має такі плюсами, як естетичний зовнішній вигляд, екологічність і натуральність. Ще одна перевага підлогового покриття з деревини, можливість його реставрувати і продовжити експлуатаційний термін.
Реставрація здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Циклювання паркету являє собою зняття верхнього шару деревини і вирівнювання поверхні. Ціна на послугу залежить від виду обладнання, кількості і ступеня пошкоджень підлоги, площі необхідної ремонту. На нашому сайті ви можете замовити послуги з відновлення дерев’яної підлоги: Безпилове циклювання, тонування паркету, реставрація паркету, укладання фанери, паркету, дошки, установка паркетної дошки, відновлення сходів, монтаж плінтуса.

Укладання паркету в києві. Покласти паркет ціна і етапи:

Паркет буває різних видів. Найпопулярніші варіанти: ялинковий, мозаїчний, палацовий, модульний і штучний паркет. Залежно від виду застосовується та чи інша технологія укладання. Перед початком ремонтних робіт повинні бути закінчені електромонтажні дії в будинку, встановлені вікна і підвіконня, оброблені стіни і стеля. Це важливо, щоб волога і пил не потрапляла на підлогове покриття. Рекомендована температура укладання паркету: 18-24 С при вологості до 60%.

Етапи укладання паркету:

1. Перевірка рівня найближчих підлогових поверхонь. Рекомендується заздалегідь узгоджувати рівень підлог. Якщо ж цього не зроблено, то паркетники укладають компенсуючі шари фанери.

2. Перевірка і очищення стяжки. Стяжка повинна бути на поверхні щільної, сухий і незапорошеною. Майстри застосовують при аналізі термометр, вологомір і інші прилади. Далі видаляється залишковий пил за допомогою пилососа. На стягуванні не повинно бути відшарувань, пилу, іншого сміття.

3. Нанесення грунтовки. Після цього необхідна перерва для висихання.

4. Укладання вологостійкої фанери. Як правило, здійснюється в шаховому порядку.

5. Шліфування фанери. Для вирівнювання її застосовується барабанна шліфувальна машина. За допомогою неї можна забезпечити ідеально гладку поверхню і проконтролювати щільність прилягання фанери до стяжки.

6. Нанесення клею на основу і укладання паркету на клей. Перед тим як укладати паркет, майстри ретельно перевіряють стан кожного елемента підлогового покриття. Пошкоджені і забруднені планки повинні бути відсутніми.

7. Шліфування поверхні паркету. У тих випадках, коли матеріал не покритий фінішним шаром в заводських умовах, паркетники проводять фінішну шліфування.

8. Установка плінтусів. Заключний етап при укладанні паркету.

Чи можлива укладка паркетної дошки на стяжку?

Укладання паркетної дошки можлива на ідеально рівну бетонну стяжку, фанеру, ОСБ і навіть старі дошки. Але попередньо слід провести такі ремонтні дії, як циклювання і шліфування чорнової підлоги. Укладання паркетної дошки проводиться одним із способів: плаваючим на спеціальну підкладку або за допомогою паркетного двокомпонентного клею. Найбільш довговічним і якісним варіантом вважається ремонт підлогового покриття з установкою фанери і паркетного клею.

Укладання паркетної дошки на клей ціна і види!

Наші майстри здійснюють укладання паркетної дошки на клей за ціною від 220 грн за квадратний метр. Розцінки всіх послуг можна подивитися в нашому фіксованому прайс-листі. Крім того, ви можете самостійно розрахувати підсумкову ціну ремонту за допомогою онлайн-калькулятора на нашому сайті.
Паркетна дошка більш затребувана в Україні, ніж штучний паркет. Це обумовлено її швидким монтажем і більш вигідною ціною. Паркетну дошку можна неодноразово шліфувати і тонувати. Це підлогове покриття проводиться з трьох шарів: верхній з натурального шпону, середній і нижній з хвойних порід деревини. На сьогоднішній день існує три види паркетної дошки:

  • Ламінат – бюджетний варіант паркетної дошки;
  • Триполосна паркетна дошка – відмінна альтернатива штучному паркету;
  • Двосмугова паркетна дошка – за розмірами схожа на великогабаритний штучний паркет, але вартість в рази менше;
  • Односмугова паркетна дошка – високоякісний і найбільш дорогий варіант підлогового покриття.

Замовити виїзд майстра додому можна за вказаними на сайті телефонним контактам. Наші переваги: ​​досвід в укладанні дерев’яних підлогових покриттів більше 15 років, застосування сучасного німецького обладнання, дотримань технологій і контроль всіх процесів, справедливі по регіону ціни. Вартість всіх послуг можна подивитися в нашому прайс-листі. Ціна вказана за один квадратний метр. Якщо виникли додаткові питання, зателефонуйте нам, і ми з радістю відповімо на них.