Вартість укладання паркету ялинкою, художнього та штучного

Паркет – благородний вид підлогового покриття, яке має масу незаперечних переваг. Крім красивого естетичного вигляду, матеріал невибагливий в експлуатації, приємний на дотик і завдяки різноманітності відтінків і комбінацій чудово доповнює різні інтер’єри. Укладання паркету – процес, що вимагає відповідальності та майстерності від спеціаліста. Єдине правильне рішення, звернутися до професійних паркетників за допомогою.

Настил паркетної дошки ціна в Києві

Монтаж паркету та паркетної дошки це наш основний напрямок. Ми спеціалізуємося на роботі з дерев’яним покриттям для підлоги більше 15 років. З цією метою застосовуємо професійне німецьке обладнання та високоякісні витратні матеріали. Тільки за такого різнобічного підходу можливе створення максимально рівного, технологічно правильно укладеного паркету.

До списку наших послуг входить укладання паркету різних видів та паркетної дошки. Настил складає фанеру, що є найбільш довговічним варіантом підстави.

Наші послуги:

  • Укладання штучного паркету. Один з найбільш довговічних та надійних матеріалів. Його монтують тільки на фанерну підкладку, що ідеально вирівняна за допомогою циклювального обладнання. Серед переваг відзначають можливість укладання паркету квадратами, ялинкою та будь-якої іншої конфігурації за бажанням клієнта. Монтаж художнього паркету – створення унікального малюнка або абсолютно точний повтор складної конфігурації. Попередньо складається ескіз, щоб клієнти бачили підсумковий результат.
  • Монтаж масиву дошки. Процес досить схожий на попередній, тому що проводиться після завершення всіх чорнових робіт і після повного висихання оздоблювальних матеріалів. Масивну дошку можна укладати не обов’язково на бетонну стяжку. Що заощаджує час і прискорює процес монтажу покриття для підлоги, так як не потрібно чекати повного висихання бетону.
  • Монтаж паркетної дошки. Найпопулярніший і доступний варіант дерев’яного покриття для підлоги. Складається з кількох шарів. Нижній є сумішшю хвойних дерев, а верхній складається з благородних порід. Вартість укладання паркетної дошки вказана у нашому прайс-листі.
  • Безпилеве циклювання. Якщо ваш паркет або його аналог втратив свій зовнішній вигляд за час експлуатації, з’явилися тріщини та деформації, то безпилове циклювання легко вирішить цю проблему. Для здійснення її застосовується німецьке дороге обладнання з пилозбірниками. Без циклювання не обійтися також при укладанні нового покриття. За допомогою неї ідеально вирівнюється основа, на яку клеїтиметься паркет.
  • Реставраційні роботи. Ми виконуємо повний цикл робіт з відновлення старого дерев’яного настилу: демонтаж, заміна пошкоджених частин, закладення щілин, ґрунтування, циклювання та шліфування, тонування, покриття лаками.

Покриття паркету лаками ціна в Києві

Завершальним етапом укладання чи реставрації дерев’яної підлоги є покриття лаками. Ціна залежить від ціноутворення витратних матеріалів. Наприклад, лакування підлоги лаками на водній основі в один шар буде коштувати один квадратний метр 10 грн. У той час як покриття лакофарбовими засобами на алкідній основі обійдеться вдвічі дорожче.

Ціна циклювання паркету

Безпилеве циклювання – обов’язковий процес при поверхневій, фрагментній та повній реставрації паркету, паркетної дошки. Вартість залежить від виду обладнання, яким буде здійснюватися робота, та площі приміщення. Безпилеве циклювання барабанними машинами обійдеться в 40 грн за один квадратний метр. У той час, як робота плоскошліфувальним обладнанням коштує 65 грн за квадратний метр. Крім циклювання, необхідно, як правило, закласти щілини, прогрунтувати підлогу і покрити лаком поверхню. У результаті підлогове покриття отримує стан нового, ідеально рівну поверхню, глибокий блиск і відсутність слідів від тріщин і пошкоджень, що ще недавно існували.

Замовити виїзд майстра додому або проконсультуватися можна за вказаним телефоном на сайті. У нас найсправедливіші ціни з огляду на багаторічний досвід, професіоналізм та співпрацю з об’єктами різної спрямованості. Ми надаємо повний цикл робіт із створення якісної довговічної підлоги з деревини. Укладання паркету, паркетної дошки та масиву дерева для нас не проблема. Реставрація старого паркету «радянського зразка», раритетного покриття для підлоги, що вимагає делікатного підходу, і менш складні об’єкти нам під силу.